Kuchyňské linky
Vestavěné skříně
Obývací stěny
Dětské pokoje
Koupelnový nábytek
Kanceláře a prodejny
Interiérový nábytek
Dveře a zárubně
Pergoly a altány

Kuchyňské linky

Rádi Vám navrhneme kuchyň, která splní i nejnáročnější požadavky na design, účelnost i funkčnost. U nás si vyberete ze široké škály materiálů, barevných provedení a doplňků. Kuchyň Vám vybavíme elektrospotřebiči od předních výrobců a za zajímavé ceny.

Vestavěné skříně

Dodáme vám skříně do jakéhokoliv prostoru si budete přát. Nabízíme stoprocentní využití místa a jeho převedení na úložný prostor. Vyrobíme skříně, které vám umožní maximální pohodlí ovšem s důrazem na praktičnost a design. Nabízíme velké množství atypických vestavěných skříní i do zkosených míst.

Obývací stěny

Trendy posledních let, při výrobě obývacích stěn, kladou vysoké nároky především na moderní design a jednoduchou údržbu. Vyrobíme vám obývací stěnu v libovolném provedení, co se týká materiálů, ale i množství a velikosti skříní, skříněk, či stolků. Ať už se jedná o skříňky závěsné, volně stojící nebo o sestavu skříněk.

Dětské pokoje

Každý rodič chce pro své děti vytvořit krásné, útulné a bezpečné prostředí. Dětský pokoj potřebuje často velice individuální způsob řešení, a přesně takový vám nabízíme. Vyrobíme vám nábytek do jakkoliv velkého prostoru. To vše s ohledem na funkčnost a především bezpečnost.

Koupelnový nábytek

Moderní koupelnový nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou, zajímavým designem a inovativním konstrukčním řešením. Milovníci radostných a optimistických barev zajisté ocení různorodost zbarvení předních stran jednotlivých kusů nábytku. V naší nabídce najdete nástěnné skříňky, skříňky pod umyvadlo, police, sloupky a zrcadla.

Kanceláře a prodejny

V naší nabídce najdete nástěnné skříňky, skříňky pod umyvadlo, police, sloupky a zrcadla. Kanceláře a prodejny Zhotovíme na míru veškerý kancelářský nábytek, jako např. kancelářské stoly, včetně úložných prostorů – šuplíky vestavěné, nebo výsuvné boxy, závěsné skříňky i police, a přepážky na oddělení pracovních míst. Vyrobíme pracovní desky, recepční pulty i skříně na dokumenty tak, aby se vám pracovalo co nejlépe.

Interiérový nábytek

Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. V naší firmě proto vznikají i atypické a luxusní výrobky. Nabízíme Vám širokou paletu stylů od rustikálního až po futuristické a nadčasové sestavy. Vyrábíme všechny běžné i neobvyklé typy nábytku z tuzemských i zahraničních dřevin a všech barevných odstínů.

Dveře a zárubně

Důležitou součástí Vašeho domu nebo bytu jsou vchodové a interiérové dveře. Obojí lze kombinovat se sklem, vyhotovit v různých velikostech a provedeních. Nabízíme dveře zdobené a broušené stejně jako hladké a bez zdobení. Dřevěné dveře jsou nezaměnitelné - přírodní materiál nelze ničím nahradit.

Pergoly a altány

Vyrábíme pergoly, altány, garážová stání, domky na nářádí, zahradní nábytek, sauny a balkonová zábradlí ze široké nabídky tuzemských i exotických dřevin. Stěny altánů i pergol mohou být bez výplně nebo uzavřeny zábradlím, ozdobnými trelážemi nebo plné palubkové. Vybírat můžete ze široké škály nátěrových odstínů.

Nabídka

SORTIMENT

Na základě Vašich požadavků pro Vás vyrobíme: 

To vše v jakýchkoliv tvarech, rozměrech, barvách i dřevinách.

Materiály používané pro výrobu:

Vyrábíme ze širokého spektra materiálů. Truhlářské výrobky produkujeme z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných i laminovaných desek, v kombinaci s kovem i sklem. Provádíme rozmanité povrchové úpravy - lakování (vysoký lesk, pololesk, mat), vosk, olej.

Nabízíme nábytkové kování nejen od firem BLUM, HETTICH, SCHACHERMAYER, HAFELE, GRASS.

Doplňky kuchyňských linek a šatních skříní Hettich, Blum a dalších firem dávají nábytku nadstandardní úroveň a často i doživotní záruku funkčnosti.

Způsob poptávky a zhotovení cenové nabídky:

V případě, že máte zájem o některý druh výrobku z našeho nabízeného sortimentu, zašlete nám poptávku na naši emailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky. Vaše zakázka bude zdarma zaměřena, případně Vám poskytneme odborné poradenství, který typ výrobku by nejlépe odpovídal Vaším potřebám (např. typ schodiště, druh dveří). Následně Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám odešleme. Poté se rozhodnete, zda uvedená cena i podmínky výroby (např. termín dodání) odpovídají vaším představám. Při vypracování cenové nabídky zohledňujeme druh použitého materiálu, složitost konstrukce výrobku, typ požadovaného kování, druh zasklení a povrchové úpravy. Dále dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka.

Zaměření

Termín zaměření je upřesněn po vzájemné dohodě.

Výrobní a dodací lhůty

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je doba dodání vždy individuální záležitostí podle náročnosti provedení. Standartně se pohybuje v rozmezí 2 -5 týdnů a zákazník je o ní vždy dopředu informován.

Výroba

Je vždy zahájena po odsouhlasení cenové nabídky, případném upřesnění detailů či podepsání smlouvy o díle. Probíhá v naší truhlářské dílně v Písku. Výroba nabytku je z masivu a lamina.

Doprava

Zajišťujeme dopravu veškerých námi vyrobených zakázek po celé ČR. Cena dopravy je uvedena již v cenové nabídce a je stanovena vždy individuálně.

Montáž

Montáž je zahrnuta v cenové nabídce. Montáž schodišť a dveří se provádí až po dokončení stavebních prací, jako jsou položené podlahy,vymalování atd. Součástí montáže je začištění.

Servis

Na naše výrobky poskytujeme veškerý záruční i pozáruční servis.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!