Kuchyňské linky
Vestavěné skříně
Obývací stěny
Dětské pokoje
Koupelnový nábytek
Kanceláře a prodejny
Interiérový nábytek
Dveře a zárubně
Pergoly a altány

Kuchyňské linky

Rádi Vám navrhneme kuchyň, která splní i nejnáročnější požadavky na design, účelnost i funkčnost. U nás si vyberete ze široké škály materiálů, barevných provedení a doplňků. Kuchyň Vám vybavíme elektrospotřebiči od předních výrobců a za zajímavé ceny.

Vestavěné skříně

Dodáme vám skříně do jakéhokoliv prostoru si budete přát. Nabízíme stoprocentní využití místa a jeho převedení na úložný prostor. Vyrobíme skříně, které vám umožní maximální pohodlí ovšem s důrazem na praktičnost a design. Nabízíme velké množství atypických vestavěných skříní i do zkosených míst.

Obývací stěny

Trendy posledních let, při výrobě obývacích stěn, kladou vysoké nároky především na moderní design a jednoduchou údržbu. Vyrobíme vám obývací stěnu v libovolném provedení, co se týká materiálů, ale i množství a velikosti skříní, skříněk, či stolků. Ať už se jedná o skříňky závěsné, volně stojící nebo o sestavu skříněk.

Dětské pokoje

Každý rodič chce pro své děti vytvořit krásné, útulné a bezpečné prostředí. Dětský pokoj potřebuje často velice individuální způsob řešení, a přesně takový vám nabízíme. Vyrobíme vám nábytek do jakkoliv velkého prostoru. To vše s ohledem na funkčnost a především bezpečnost.

Koupelnový nábytek

Moderní koupelnový nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou, zajímavým designem a inovativním konstrukčním řešením. Milovníci radostných a optimistických barev zajisté ocení různorodost zbarvení předních stran jednotlivých kusů nábytku. V naší nabídce najdete nástěnné skříňky, skříňky pod umyvadlo, police, sloupky a zrcadla.

Kanceláře a prodejny

V naší nabídce najdete nástěnné skříňky, skříňky pod umyvadlo, police, sloupky a zrcadla. Kanceláře a prodejny Zhotovíme na míru veškerý kancelářský nábytek, jako např. kancelářské stoly, včetně úložných prostorů – šuplíky vestavěné, nebo výsuvné boxy, závěsné skříňky i police, a přepážky na oddělení pracovních míst. Vyrobíme pracovní desky, recepční pulty i skříně na dokumenty tak, aby se vám pracovalo co nejlépe.

Interiérový nábytek

Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. V naší firmě proto vznikají i atypické a luxusní výrobky. Nabízíme Vám širokou paletu stylů od rustikálního až po futuristické a nadčasové sestavy. Vyrábíme všechny běžné i neobvyklé typy nábytku z tuzemských i zahraničních dřevin a všech barevných odstínů.

Dveře a zárubně

Důležitou součástí Vašeho domu nebo bytu jsou vchodové a interiérové dveře. Obojí lze kombinovat se sklem, vyhotovit v různých velikostech a provedeních. Nabízíme dveře zdobené a broušené stejně jako hladké a bez zdobení. Dřevěné dveře jsou nezaměnitelné - přírodní materiál nelze ničím nahradit.

Pergoly a altány

Vyrábíme pergoly, altány, garážová stání, domky na nářádí, zahradní nábytek, sauny a balkonová zábradlí ze široké nabídky tuzemských i exotických dřevin. Stěny altánů i pergol mohou být bez výplně nebo uzavřeny zábradlím, ozdobnými trelážemi nebo plné palubkové. Vybírat můžete ze široké škály nátěrových odstínů.

Kuchyňské linky

Kuchyně má v našich domácnostech nezastupitelnou funkci a proto si zasluhuje být originálem.

Specialitujeme se na výrobu a montáž kuchyní, kuchyňských linek, kuchyňských a jídelních stolů a židlí, ale také dodání kuchyňských spotřebičů, drátěného programu, kuchyňských doplňků.

Celkový styl Vaší kuchyňské linky určují kuchyňská dvířka. Nabízíme Vám kuchyňské linky 

z lamina, dýhy, fólie či masivu, ve vysokém lesku i v různých kombinacích.

Kuchyňské linky, které si Vám dovolujeme nabídnout jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Dokážeme uspokojit zákazníka po všech stránkách a kuchyňskou linku jsme schopni vyrobit ve všech cenových kategorií.

Vyrábíme elegantní a moderní kuchyně vyhovující současným světovým i domácím trendům.

Rádi Vám poradíme a pomůžeme s návrhem. Využijeme zkušeností našich zákazníků.

Cílem naší zakázkové výroby je nabídnout nejlepší možné služby a špičkové vybavení

v přijatelných cenových relacích

Nezbytnou součástí moderní kuchyně jsou také vestavěné spotřebiče (osvětlení, elektrospotřebiče, ...) s jejichž výběrem a dodávkou Vám rovněž velice rádi pomůžeme.

Při výrobě kuchyňských linek používáme nejčastěji následující materiály:

 • kuchyně z masivu mohou být vyrobeny z různých tuzemských nebo exotických dřevin
 • kuchyňská dvířka mohou být z 3-vrstvé biodesky (masiv)
 • foliovaná kuchyňská dvířka 
 • pracovní plochu (několik desítek druhů)
 • kamenné pracovní desky
 • plastová hranka (ABS hrana) o síle 0,5 mm nebo 2 mm k olepení hran skříněk
 • kování a úchytky
 • drátěný program
 • dřezy a baterie
 • nejčastěji používané vestavěné spotřebiče: AEG, Bosch, Brandt, Concept, Faber, Electrolux, Miele, Siemens, Whirpool, Zanussi
 • a další