Kuchyňské linky
Vestavěné skříně
Obývací stěny
Dětské pokoje
Koupelnový nábytek
Kanceláře a prodejny
Interiérový nábytek
Dveře a zárubně
Pergoly a altány

Kuchyňské linky

Rádi Vám navrhneme kuchyň, která splní i nejnáročnější požadavky na design, účelnost i funkčnost. U nás si vyberete ze široké škály materiálů, barevných provedení a doplňků. Kuchyň Vám vybavíme elektrospotřebiči od předních výrobců a za zajímavé ceny.

Vestavěné skříně

Dodáme vám skříně do jakéhokoliv prostoru si budete přát. Nabízíme stoprocentní využití místa a jeho převedení na úložný prostor. Vyrobíme skříně, které vám umožní maximální pohodlí ovšem s důrazem na praktičnost a design. Nabízíme velké množství atypických vestavěných skříní i do zkosených míst.

Obývací stěny

Trendy posledních let, při výrobě obývacích stěn, kladou vysoké nároky především na moderní design a jednoduchou údržbu. Vyrobíme vám obývací stěnu v libovolném provedení, co se týká materiálů, ale i množství a velikosti skříní, skříněk, či stolků. Ať už se jedná o skříňky závěsné, volně stojící nebo o sestavu skříněk.

Dětské pokoje

Každý rodič chce pro své děti vytvořit krásné, útulné a bezpečné prostředí. Dětský pokoj potřebuje často velice individuální způsob řešení, a přesně takový vám nabízíme. Vyrobíme vám nábytek do jakkoliv velkého prostoru. To vše s ohledem na funkčnost a především bezpečnost.

Koupelnový nábytek

Moderní koupelnový nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou, zajímavým designem a inovativním konstrukčním řešením. Milovníci radostných a optimistických barev zajisté ocení různorodost zbarvení předních stran jednotlivých kusů nábytku. V naší nabídce najdete nástěnné skříňky, skříňky pod umyvadlo, police, sloupky a zrcadla.

Kanceláře a prodejny

V naší nabídce najdete nástěnné skříňky, skříňky pod umyvadlo, police, sloupky a zrcadla. Kanceláře a prodejny Zhotovíme na míru veškerý kancelářský nábytek, jako např. kancelářské stoly, včetně úložných prostorů – šuplíky vestavěné, nebo výsuvné boxy, závěsné skříňky i police, a přepážky na oddělení pracovních míst. Vyrobíme pracovní desky, recepční pulty i skříně na dokumenty tak, aby se vám pracovalo co nejlépe.

Interiérový nábytek

Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. V naší firmě proto vznikají i atypické a luxusní výrobky. Nabízíme Vám širokou paletu stylů od rustikálního až po futuristické a nadčasové sestavy. Vyrábíme všechny běžné i neobvyklé typy nábytku z tuzemských i zahraničních dřevin a všech barevných odstínů.

Dveře a zárubně

Důležitou součástí Vašeho domu nebo bytu jsou vchodové a interiérové dveře. Obojí lze kombinovat se sklem, vyhotovit v různých velikostech a provedeních. Nabízíme dveře zdobené a broušené stejně jako hladké a bez zdobení. Dřevěné dveře jsou nezaměnitelné - přírodní materiál nelze ničím nahradit.

Pergoly a altány

Vyrábíme pergoly, altány, garážová stání, domky na nářádí, zahradní nábytek, sauny a balkonová zábradlí ze široké nabídky tuzemských i exotických dřevin. Stěny altánů i pergol mohou být bez výplně nebo uzavřeny zábradlím, ozdobnými trelážemi nebo plné palubkové. Vybírat můžete ze široké škály nátěrových odstínů.

Vestavěné skříně

Častým problémem našich domovů je omezený úložný prostor. Ideálním řešením je vestavěná skříň. Skříň je možné vyrobit do jakéhokoli prostoru, rozměru, koutu, nebo například pod schodiště. Navíc si každý zákazník může zvolit její vnitřní uspořádání tak, že se mu díky systému polic, košů, zásuvek či šatních tyčí podaří využít doslova každého centimetru od podlahy až po strop. 

Dodáme vám skříně do jakéhokoliv prostoru si budete přát. Nabízíme stoprocentní využití místa a jeho převedení na úložný prostor. Vyrobíme skříň, která vám umožní maximální pohodlí ovšem s důrazem na praktičnost a design. Nabízíme velké množství atypických vestavěných skříní i do skosených míst.

Skříně vyrábíme jako celokorpusové - to znamená, že sestava zahrnuje nejen přední rám

s posuvnými dveřmi, ale i zadní a boční stěny, do nichž se ukotví vnitřní vybavení dle přání zákazníka a jeho představ o využití.

V horní části skříně mohou být police, klasické tyče na šaty, nebo sklopné tyče, s jejichž pomocí lze pohodlně docílit využití špatně dostupných horních částí, bez použití nebezpečných schůdků a stoliček. Dolní části skříní nejlépe vyplní výsuvné drátěné koše, výsuvné police, nebo plnovýsuvné zásuvky s tichým tlumeným dovíráním. Vaše prádlo bude přehledně uloženo, dobře přístupno, navíc odpadne ohýbání se do spodních polic.Střední části skříní mohou být účelně využívány jak policemi na prádlo, tyčemi na šaty, výsuvnými policemi na boty, věšáky na kravaty, výsuvnými věšáky na kalhoty, drátěnými prádelními koši, nebo držáky na úklidové prostředky.

Jestliže chcete část skříně využít například pro zabudování televizoru, knihovnu, nebo třeba akvária rádi Vám přání splníme.

Vestavěné skříně Vám rádi v interiéru doplníme komodami a dalšími doplňky, které doladí a zútulní Váš domov.