Kuchyňské linky
Vestavěné skříně
Obývací stěny
Dětské pokoje
Koupelnový nábytek
Kanceláře a prodejny
Interiérový nábytek
Dveře a zárubně
Pergoly a altány

Kuchyňské linky

Rádi Vám navrhneme kuchyň, která splní i nejnáročnější požadavky na design, účelnost i funkčnost. U nás si vyberete ze široké škály materiálů, barevných provedení a doplňků. Kuchyň Vám vybavíme elektrospotřebiči od předních výrobců a za zajímavé ceny.

Vestavěné skříně

Dodáme vám skříně do jakéhokoliv prostoru si budete přát. Nabízíme stoprocentní využití místa a jeho převedení na úložný prostor. Vyrobíme skříně, které vám umožní maximální pohodlí ovšem s důrazem na praktičnost a design. Nabízíme velké množství atypických vestavěných skříní i do zkosených míst.

Obývací stěny

Trendy posledních let, při výrobě obývacích stěn, kladou vysoké nároky především na moderní design a jednoduchou údržbu. Vyrobíme vám obývací stěnu v libovolném provedení, co se týká materiálů, ale i množství a velikosti skříní, skříněk, či stolků. Ať už se jedná o skříňky závěsné, volně stojící nebo o sestavu skříněk.

Dětské pokoje

Každý rodič chce pro své děti vytvořit krásné, útulné a bezpečné prostředí. Dětský pokoj potřebuje často velice individuální způsob řešení, a přesně takový vám nabízíme. Vyrobíme vám nábytek do jakkoliv velkého prostoru. To vše s ohledem na funkčnost a především bezpečnost.

Koupelnový nábytek

Moderní koupelnový nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou, zajímavým designem a inovativním konstrukčním řešením. Milovníci radostných a optimistických barev zajisté ocení různorodost zbarvení předních stran jednotlivých kusů nábytku. V naší nabídce najdete nástěnné skříňky, skříňky pod umyvadlo, police, sloupky a zrcadla.

Kanceláře a prodejny

V naší nabídce najdete nástěnné skříňky, skříňky pod umyvadlo, police, sloupky a zrcadla. Kanceláře a prodejny Zhotovíme na míru veškerý kancelářský nábytek, jako např. kancelářské stoly, včetně úložných prostorů – šuplíky vestavěné, nebo výsuvné boxy, závěsné skříňky i police, a přepážky na oddělení pracovních míst. Vyrobíme pracovní desky, recepční pulty i skříně na dokumenty tak, aby se vám pracovalo co nejlépe.

Interiérový nábytek

Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. V naší firmě proto vznikají i atypické a luxusní výrobky. Nabízíme Vám širokou paletu stylů od rustikálního až po futuristické a nadčasové sestavy. Vyrábíme všechny běžné i neobvyklé typy nábytku z tuzemských i zahraničních dřevin a všech barevných odstínů.

Dveře a zárubně

Důležitou součástí Vašeho domu nebo bytu jsou vchodové a interiérové dveře. Obojí lze kombinovat se sklem, vyhotovit v různých velikostech a provedeních. Nabízíme dveře zdobené a broušené stejně jako hladké a bez zdobení. Dřevěné dveře jsou nezaměnitelné - přírodní materiál nelze ničím nahradit.

Pergoly a altány

Vyrábíme pergoly, altány, garážová stání, domky na nářádí, zahradní nábytek, sauny a balkonová zábradlí ze široké nabídky tuzemských i exotických dřevin. Stěny altánů i pergol mohou být bez výplně nebo uzavřeny zábradlím, ozdobnými trelážemi nebo plné palubkové. Vybírat můžete ze široké škály nátěrových odstínů.

O nás

V truhlářské výrobě máme dlouhodobé a bohaté zkušenosti. 

Naše vlastní výroba v Písku se rozvíjí od roku 2004. Od té doby rozvíjíme výrobu používáním stále novějších truhlářských technologií. Spojením dlouholetých zkušeností

s tradičními i moderními technologiemi výroby, které zpracování dřeva vyžaduje, dosahujeme skvělých výsledků v odolnosti, trvanlivosti i skvělém designu všech výrobků.

Již od samého počátku klademe největší důraz na osobní jednání a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Protože víme, že Váš čas je vzácný, snažíme se Vám nabídnout co nejucelenější servis. Navštívíme Vás, poradíme a pomůžeme s výběrem materiálu z rozsáhlých vzorníků.

Každá zakázka je pro nás výzva a my uděláme všechno proto, abyste s výsledkem byli maximálně spokojeni. Snažíme se dívat do budoucnosti a řešíme, co bychom mohli na našich službách ještě zlepšit.

Těšíme se, že Vám pomůžeme zrealizovat Vaši představu o Vašem bydlení a tím využít naší dlouholeté zkušenosti pro Vaši spokojenost.

Nejsme specificky zaměření, reagujeme na přání zákazníka a to jak z řad veřejnosti tak i firem. Na základě Vašich požadavků Vám nabídneme optimální řešení a varianty v příznivé cenové relaci.

Našim cílem je spokojený zákazník a snažíme se mu vždy vyhovět a to nejenom dvouletou záruční lhůtou, ale i prováděním servisních služeb vždy v co nejkratší době, atd.

V našem truhlářství vyrábíme v různých cenových relacích dle přání zákazníka. Veškerou práci provádíme na základě ucelených zakázek.

Budeme rádi, pokud nás oslovíte a my Vám budeme moci dokázat, že jste si vybrali správně.