Truhlářství jelínek

Vestavěné skříně

Častým problémem našich domovů je omezený úložný prostor. Ideálním řešením je vestavěná skříň. Skříň je možné vyrobit do jakéhokoli prostoru, rozměru, koutu, nebo například pod schodiště. Navíc si každý zákazník může zvolit její vnitřní uspořádání tak, že se mu díky systému polic, košů, zásuvek či šatních tyčí podaří využít doslova každého centimetru od podlahy až po strop. 

Dodáme vám skříně do jakéhokoliv prostoru si budete přát. Nabízíme stoprocentní využití místa a jeho převedení na úložný prostor. Vyrobíme skříň, která vám umožní maximální pohodlí ovšem s důrazem na praktičnost a design. Nabízíme velké množství atypických vestavěných skříní i do skosených míst.

Skříně vyrábíme jako celokorpusové - to znamená, že sestava zahrnuje nejen přední rám

s posuvnými dveřmi, ale i zadní a boční stěny, do nichž se ukotví vnitřní vybavení dle přání zákazníka a jeho představ o využití.

V horní části skříně mohou být police, klasické tyče na šaty, nebo sklopné tyče, s jejichž pomocí lze pohodlně docílit využití špatně dostupných horních částí, bez použití nebezpečných schůdků a stoliček. Dolní části skříní nejlépe vyplní výsuvné drátěné koše, výsuvné police, nebo plnovýsuvné zásuvky s tichým tlumeným dovíráním. Vaše prádlo bude přehledně uloženo, dobře přístupno, navíc odpadne ohýbání se do spodních polic.Střední části skříní mohou být účelně využívány jak policemi na prádlo, tyčemi na šaty, výsuvnými policemi na boty, věšáky na kravaty, výsuvnými věšáky na kalhoty, drátěnými prádelními koši, nebo držáky na úklidové prostředky.

Jestliže chcete část skříně využít například pro zabudování televizoru, knihovnu, nebo třeba akvária rádi Vám přání splníme.

Vestavěné skříně Vám rádi v interiéru doplníme komodami a dalšími doplňky, které doladí a zútulní Váš domov.

Copyright © 2013-2015 Truhlářství Jelínek | všechna práva vyhrazena
Design: Jiří Brda | Vytvořil Reklalink.cz