Truhlářství jelínek

O nás

V truhlářské výrobě máme dlouhodobé a bohaté zkušenosti. 

Naše vlastní výroba v Písku se rozvíjí od roku 2004. Od té doby rozvíjíme výrobu používáním stále novějších truhlářských technologií. Spojením dlouholetých zkušeností

s tradičními i moderními technologiemi výroby, které zpracování dřeva vyžaduje, dosahujeme skvělých výsledků v odolnosti, trvanlivosti i skvělém designu všech výrobků.

Již od samého počátku klademe největší důraz na osobní jednání a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Protože víme, že Váš čas je vzácný, snažíme se Vám nabídnout co nejucelenější servis. Navštívíme Vás, poradíme a pomůžeme s výběrem materiálu z rozsáhlých vzorníků.

Každá zakázka je pro nás výzva a my uděláme všechno proto, abyste s výsledkem byli maximálně spokojeni. Snažíme se dívat do budoucnosti a řešíme, co bychom mohli na našich službách ještě zlepšit.

Těšíme se, že Vám pomůžeme zrealizovat Vaši představu o Vašem bydlení a tím využít naší dlouholeté zkušenosti pro Vaši spokojenost.

Nejsme specificky zaměření, reagujeme na přání zákazníka a to jak z řad veřejnosti tak i firem. Na základě Vašich požadavků Vám nabídneme optimální řešení a varianty v příznivé cenové relaci.

Našim cílem je spokojený zákazník a snažíme se mu vždy vyhovět a to nejenom dvouletou záruční lhůtou, ale i prováděním servisních služeb vždy v co nejkratší době, atd.

V našem truhlářství vyrábíme v různých cenových relacích dle přání zákazníka. Veškerou práci provádíme na základě ucelených zakázek.

Budeme rádi, pokud nás oslovíte a my Vám budeme moci dokázat, že jste si vybrali správně.

Copyright © 2013-2015 Truhlářství Jelínek | všechna práva vyhrazena
Design: Jiří Brda | Vytvořil Reklalink.cz