Truhlářství jelínek

Nabídka

SORTIMENT

Na základě Vašich požadavků pro Vás vyrobíme: 

To vše v jakýchkoliv tvarech, rozměrech, barvách i dřevinách.

Materiály používané pro výrobu:

Vyrábíme ze širokého spektra materiálů. Truhlářské výrobky produkujeme z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných i laminovaných desek, v kombinaci s kovem i sklem. Provádíme rozmanité povrchové úpravy - lakování (vysoký lesk, pololesk, mat), vosk, olej.

Nabízíme nábytkové kování nejen od firem BLUM, HETTICH, SCHACHERMAYER, HAFELE, GRASS.

Doplňky kuchyňských linek a šatních skříní Hettich, Blum a dalších firem dávají nábytku nadstandardní úroveň a často i doživotní záruku funkčnosti.

Způsob poptávky a zhotovení cenové nabídky:

V případě, že máte zájem o některý druh výrobku z našeho nabízeného sortimentu, zašlete nám poptávku na naši emailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky. Vaše zakázka bude zdarma zaměřena, případně Vám poskytneme odborné poradenství, který typ výrobku by nejlépe odpovídal Vaším potřebám (např. typ schodiště, druh dveří). Následně Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám odešleme. Poté se rozhodnete, zda uvedená cena i podmínky výroby (např. termín dodání) odpovídají vaším představám. Při vypracování cenové nabídky zohledňujeme druh použitého materiálu, složitost konstrukce výrobku, typ požadovaného kování, druh zasklení a povrchové úpravy. Dále dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka.

Zaměření

Termín zaměření je upřesněn po vzájemné dohodě.

Výrobní a dodací lhůty

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je doba dodání vždy individuální záležitostí podle náročnosti provedení. Standartně se pohybuje v rozmezí 2 -5 týdnů a zákazník je o ní vždy dopředu informován.

Výroba

Je vždy zahájena po odsouhlasení cenové nabídky, případném upřesnění detailů či podepsání smlouvy o díle. Probíhá v naší truhlářské dílně v Písku. Výroba nabytku je z masivu a lamina.

Doprava

Zajišťujeme dopravu veškerých námi vyrobených zakázek po celé ČR. Cena dopravy je uvedena již v cenové nabídce a je stanovena vždy individuálně.

Montáž

Montáž je zahrnuta v cenové nabídce. Montáž schodišť a dveří se provádí až po dokončení stavebních prací, jako jsou položené podlahy,vymalování atd. Součástí montáže je začištění.

Servis

Na naše výrobky poskytujeme veškerý záruční i pozáruční servis.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Copyright © 2013-2015 Truhlářství Jelínek | všechna práva vyhrazena
Design: Jiří Brda | Vytvořil Reklalink.cz